Moja mama jest kobietą, która bardzo dba o sobie. Dla niej każdy szczegół jej wyglądu jest bardzo ważny. Uważam, że jest szalenie elegancka i zresztą zawsze taka była. Podziwiam ją za to. Bo ja jednak często nie do końca potrafię brać z niej przykład.

Mama kupuje szwajcarski zegarek

zegarki damskie szwajcarskieMama ostatnio sprzedała mieszkanie po babci i z tej okazji chciała kupić coś sobie. Chciała żeby była to dla niej jakaś pamiątką. Ona bardzo ceni sobie wyjątkową i dobrą biżuterię. Nie pamiętam też żebym widziała ją kiedykolwiek bez zegarka na ręku. Według mnie jest takim ideałem kobiecości. Poprosiła mnie żebym pojechała z nią do galerii handlowej bo chce sobie za część tych pieniędzy kupić jakiś szczególny zegarek. Taki, który z biegiem lat by tylko zyskał na wartości. Doszłam więc do wniosku, że najlepsze byłyby zegarki damskie szwajcarskie właśnie. Wiedziałam gdzie jest miejsce gdzie takie właśnie zegarki można by kupić. Gdy dojechałyśmy z mamą na miejsce okazało się, że jest ich bardzo duży wybór. Ja szczerze mówiąc nie wiedziałabym się na co zdecydować. Bo podobały mi się wszystkie. Moja mama jednak zawsze potrafi szybko podejmować dobre decyzję. I wskazała pani zegarek, który chciałaby zobaczyć z bliska. On rzeczywiście wyglądał wyjątkowo. Wiedziałam, że mama na pewno zakładałaby go na specjalne okazję. Z bliska wyglądał on jeszcze lepiej. Widać było, że został wykonany z największą starannością o każdy szczegół. Według mnie był idealny.

Mama więc zdecydowała się na niego. Potem gdy byłyśmy już w domu to go założyła. Powiedziała, że jest świetny i że jeszcze takiego zegarka nigdy nie miała. I od tej pory jeśli jest tylko jakaś ważna uroczystość rodzinna to mama go zakłada. Wygląda w nim jeszcze bardziej elegancko. W sumie wtedy nie zakłada żadnych bransoletek bo ozdobą jest ten zegarek.