ul. Kochanowskiego Jana 69 (48) 732 882 123

 

Gdy zdecydowałam się na zakup własnego basenu miałam pewnego rodzaju obawy. Przede wszystkim nie wiedziałam, czy będzie mnie stać na częste zmiany wody, co moim zdaniem było niezbędne w celach higienicznych, ponieważ oprócz mnie z basenu korzystała również rodzina mojej siostry (mieszkamy w domach ze wspólnym ogrodem) oraz wspólni znajomi.

Bezpieczne środki do uzdatniania wody w basenie

uzdatnianie wody w basenieMuszę przyznać, że uzdatnianie wody w basenie nie jest w moim odczuciu zbyt prostym zadaniem. Przede wszystkim basen musi być odpowiednio przygotowany, aby w środku nie rozwijały się żadne grzyby ani bakterie, czy też inne mikroorganizmy. W związku z tym zastosowanie środków chemicznych jest konieczne. Niestety, należę do osób z bardzo wrażliwą skórą, dlatego bałam się kontaktu ze środkami chemicznymi. Na szczęście okazało się, że tabletki multifunkcyjne do basenu w pełni bezpieczne. Przede wszystkim zakupiłam środki najlepszej jakości, które posiadały wszystkie stosowne atesty a ich wpływ na skórę ludzką oraz na środowisko naturalne był dokładnie sprawdzony w wyniku dokładnych badań. Muszę przyznać, że dokonałam bardzo dobrego wyboru. Przede wszystkim woda w basenie jest czysta i nie wydziela żadnego dziwnego zapachu. Dodatkowo korzystam z basenu praktycznie każdego dnia i jeszcze nie zdarzyła mi się sytuacja, kiedy w wyniku kontaktu ze specyfikiem dodanym do wody na mojej skórze pojawiłyby się jakiekolwiek zmiany.

Początkowo obawiałam się zastosowania różnego rodzaju środków chemicznych w celu uzdatnienia wody w basenie. Moje obawy były związane z reakcją skóry na chemię zawartą w specyfikach, jednak na szczęście udało mi się zakupić produkty najlepszej jakości, które można używać zupełnie bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu.