Ostatnimi dniami cały czas chodzę jakaś przygnębiona. Nie mam pojęcia dlaczego. Co najlepiej działa na zły nastrój u kobiety? Oczywiście zakupy. Nie ma nic lepszego, od nowych drobiazgów, które od razu poprawią humor. Ķażda z nas o tym wie. Zakupy to coś wspaniałego.

Cudowna biżuteria w internecie

sklep internetowy z biżuteriąOd rana nie robiłam nic innego, jak szukanie sobie czegoś na pocieszenie. Wpadł mi w oko sklep internetowy z biżuterią, w której ceny były bardzo korzystne. U jubilera stacjonarnego zapłaciłabym znacznie więcej za bransoletki, które mi się podobały. Nie wiedziałam jeszcze, czy wybrać jakieś kolczyki, czy pierścionek. Na pewno jednak zdecydowałam się na bransoletkę na nogę. Będę oryginalna, bo mało kto takie nosi. Kupiłam taką cieniutka, z drobnymi złotymi elementami przyczepionymi do niej w postaci charmsów. Charmsy, to takie elementy, które można doczepić do każdej bransoletki. Wybrałam sobie koniczynę, bo to symbol szczęścia, konika, bo uwielbiam jazdę konną, i jakieś serduszka i kwiatki. Od razu się zaczęłam uśmiechać. I kto powie, że zakupy nie dają szczęścia. Oprócz tego znalazłam wisiorek w wyprzedaży. Nie miałam już żadnego, a czasami przyda się jako dopełnienie stylizacji. Zwykły prosty, jednak dla mnie był idealny. Nie lubię przesady na szyi. Nie mogę też nosić zbyt ciężkich naszyjników, bo obciążają mi kark, i drętwieje. Więc drobne, lekkie elementy jak najbardziej. Pokusiłam się również na pierścionek. Uwielbiam wszelkie ozdoby na dłoniach. Miałam już wszystko do kompletu. Kolczyków na razie nie potrzebowałam, bo dopiero co dostałam bardzo ładne na święta. Moja babcia wiedziała, co mi kupić, zawsze jej prezenty są trafione.

Piękna biżuteria uratowała mój paskudny nastrój. Teraz jestem już w znakomitym humorze, i nic nie będzie w stanie mi go zepsuć. Już zaczynam planować kolejne zakupy. Moźe tym razem będzie to jakaś kolia ze świecącymi oczkami. Muszę to jeszcze przemyśleć, bo chcę wyglądać niecodziennie i zjawiskowo.