Gabinety kosmetyczne, czy salony medycyny estetycznej, które chcą rozwijać się i oferować klientom wszystko to co najlepsze, powinny zainteresować się zabiegami laserowymi. Depilacja laserowa to jedne z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Efekty terapii są trwałe i cieszą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wynajęcie laserów do epilacji w Twoim salonie

wynajem lasera do depilacjiJuż dziś osoby zainteresowane, mogą dowiedzieć się szczegółów oferty dotyczącej wynajmu urządzeń Hi-Tech. Urządzenia te są wysokiej klasy, z aktualnym przeglądem serwisowym, atestami i certyfikatami jakości. Laser diodowy charakteryzuje się doskonałą długością fali (810 nm), która umożliwia pracę na większości fototypów skóry oraz doskonale radzi sobie z usuwaniem niechcianego owłosienia. Dlatego, doskonałym pomysłem jest wynajem lasera do depilacji. Klienci, którzy umówieni są jednego dnia, mogą zostać sprawnie obsłużeni przez naszą obsługę, a transport urządzenia jest po stronie firmy wynajmującej. Warto dodać, że po każdym zabiegu, widoczny jest ubytek owłosienia, na poziomie 30 %. Średnio po 5 – 8 spotkaniach, efekt trwałego usunięcia włosów, szacuje się między 80 – 90%. To bardzo dobre wyniki. Laser diodowy trwale uszkadza macierz włosa, zatem włosy, które zostały uszkodzone, już nie odrosną. Łatwe wynajmowanie depilacji laserowej jest w zasięgu ręki, każdy może z takiego rozwiązania skorzystać.

Zabiegi zdają egzamin nawet, wśród osób z hirsutyzmem i problemami hormonalnymi, dlatego też warto systematycznie korzystać z rozwiązań, jakie daje nam najnowsza technologia. Podczas zabiegu, klienci odczuwają lekki dyskomfort, ale ze względu na ekspresowe wykonanie, pole zabiegowe nie musi być znieczulane. Personel wykonuje zawsze dokładny wywiad zdrowotny i wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.