Gdy kupiliśmy z mężem kilka lat temu mieszkanie na rynku wtórnym praktycznie nic nie musieliśmy z nim robić. Mieszkanie było bowiem całkiem odnowione i umeblowane. W sumie dla nas to było bardzo dobre bo nie mieliśmy wtedy zbyt dużo pieniędzy na jakieś remonty.

Zakup nowych drzwi wewnętrznych

drzwi wewnętrzne chełmTak naprawdę postanowiliśmy zmienić tylko to co nam się nie podobało. Mi od razu nie spodobały się drzwi. Do każdego pomieszczenia bowiem były założone drzwi harmonijkowe, które według mnie są bardzo mało praktyczne. A do tego niezbyt specjalnie wyglądają. Mężowi one też się nie spodobały. Wiedzieliśmy, że drzwi wewnętrzne koniecznie muszą być nowe. Pojechaliśmy do dobrze znanej nam już hurtowni drzwi. Byliśmy tam kiedyś z moimi rodzicami i wiedzieliśmy, że są tam naprawdę dobre ceny. Spodobały nam się od razu drzwi wewnętrzne chełm właśnie. Jednak stwierdziliśmy, że nie możemy decydować się tak od razu. dlatego też musieliśmy zobaczyć najpierw wszystko to co było możliwe. Jednak i tak najbardziej podobały nam się te pierwsze. Podszedł do nas sprzedawca i opowiadał nam o poszczególnych rodzajach. Gdy doszliśmy do tych drzwi z, które spodobały nam się na samym początku powiedział, ze jest terasz świetna okazja żeby je kupić. Bo są one naprawdę bardzo trwałe i wykonane z najlepszych materiałów. Skoro powiedział nam tak pracownik sklepu to doszliśmy do wniosku, że je weźmiemy. Kupiliśmy kilka żeby do każdego pomieszczenia były takie same.

I tak naprawdę nie zapłaciliśmy za to dużo. Mąż stwierdził, że sam je zamontuje także dodatkowy montaż nie był nam już potrzebny. On potrafi zrobić wiele rzeczy sam także wcale mnie to nie zdziwiło. Teraz z nowymi drzwiami w końcu podoba mi się nasze mieszkanie. Jednak to, że zostały one wymienione dużo dało.