Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłem sport. Szczególnie upodobałem sobie bieganie. Niestety niedawno pojawiły się u mnie poważne problemy zdrowotne. Po przebiegnięciu kilkuset metrów, nie tylko czułem zadyszkę, ale bardzo mocno doskwierało mi kołatanie serca. Zdecydowałem, że niezwłocznie udam się do kardiologa.

Skuteczność diagnostyki oraz leczenia kardiologicznego

kardiologia bydgoszczKiedy wybrałem się do kardiologa, opowiedziałem o wszystkich objawach i o tym, że najbardziej nasilają się w trakcie biegania. Lekarz zdecydował, ze zrobi mi badanie elektrokardiogramem, aby zdiagnozować przyczynę problemu. Postawiona diagnoza to zaburzenie przewodnictwa układu bodźcowo-przewodzącego, objawiające się tachykardią. Nazwa mnie przeraziła, na szczęście jednak lekarz powiedział, ze odpowiednie leczenie może mnie wyprowadzić z problemu. Zaufałem lekarzowi i poddałem się odpowiedniemu leczeniu. Nie zawiodłem się, ponieważ teraz czuję się trochę lepiej i mam nadzieję, że niedługo wrócę do pełni sprawności. Z całą pewnością mogę dzisiaj stwierdzić, że miastem, gdzie jest najlepsza kardiologia Bydgoszcz. Niedługo wyzdrowieję i będę mógł znów uprawiać sport, przede wszystkim moje ulubione bieganie. Czas choroby to czas, kiedy bardzo mi tego brakuje, jednak wiem, że dzięki odpowiedniemu leczeniu kardiologicznemu wrócę do zdrowia i będę pobijał dalej swoje rekordy życiowe. Moje serce będzie jak nowo narodzone, a ja będę pełen sił do walki o rekordy.

Sport jest nieodłączną częścią mojego życia. Wielu jednak sportowców przerywa jego uprawianie, kiedy pojawiają się problemy zdrowotne. U mnie także pojawiły się kłopoty z sercem, przez co musiałem przerwać bieganie, ale wiem, że dzięki odpowiednio nakierowanej kardiologii wrócę do pełni sprawności i znów będę mógł biegać.