Z moim mężem raz na jakiś czas wybieramy się na większe zakupy. Tym razem jeszcze bardziej się na nie cieszyłam, bo mąż miał dostać spora premie w pracy i postanowiliśmy, że tym razem te pieniądze wydamy tylko na siebie. Ja już w myślach wiedziałam dokładnie co chciałabym kupić.

Mąż kupuje sobie modne okulary w sklepie

okulary męskie Tommy HilfigerMąż jak zwykle nie chciał nic, ale z tego co go znam to jak już pojedziemy na zakupy to na pewno spodoba mu się coś co będzie chciał mieć. W sobotę rano wybraliśmy się do galerii handlowej. Tam jest tak dużo sklepów, że nie wyobrażałam sobie tego byśmy mogli nie dostać tego co chcieliśmy. Ja oczywiście bardzo szybko dostałam to co chciałam. Mąż za to na nic nie mógł się zdecydować. Potem stwierdził, że tak naprawdę to chciałby mieć okulary takie z prawdziwego zdarzenia. W sumie nic więcej nie chciał. Wybraliśmy się więc do najlepszego sklepu z okularami. I były tam okulary męskie Tommy Hilfiger, które jemu bardzo się spodobały. W sumie to nie pamiętam takiego zachwytu, gdy kiedyś coś zobaczył. Zdecydował się przymierzyć okulary. Według mnie pasowały do niego idealnie. Od razu w okularach tych wyglądał jakoś bardziej przystojnie i elegancko. Okulary nie należały do najtańszych. Ale już po samym ich wyglądzie można było dojść do wniosku, że jest to coś bardzo dobrego. Powiedziałam więc mężowi, że jeśli bardzo chce to niech je kupi.

Moim zdaniem zresztą był to też dobry zakup. Mąż więc zdecydował się na nie. Gdy już za nie zapłacił i tym samym wiedział, że są jego, na twarzy jego zagościł szeroki uśmiech. Krótko po tym udaliśmy się na nasze wakacje. Mąż oczywiście zabrał z sobą swoje ulubione okulary. Uważam, ze wygląda w nich wyjątkowo. teraz planuje kupić sobie okulary tej samej firmy tylko oczywiście damskie.