Cześć pamiętacie, jak ostatnio pisałem wam, że moja mam kupuje nowy dom ze swoim chłopakiem. Pamiętacie, jak płakałem, że będzie daleko i jak bardzo nie chce żeby się wyprowadzała tak daleko ode mnie… No to się napłakałem.

Wymarzona elewacja drewniana i zmiana domu

elewacja drewniana

Mama zadzwoniła dzisiaj, że potrzebuje mojej pomocy, bo na jej nowym domu wymarzyła się jej elewacja drewniana… Matko przenajświętsza. Kobieta kupiła nowy dom zaledwie tydzień temu, a już go zmienia, najlepsza elewacja drewniana jej się zamarzyła. Jej chłopak ciągle pracuje a ja? Ja będę teraz jeździł po deski kompozytowe, sprawdzał ile kosztują takie elewacje drewniane. Ale, ale elewacje drewniane to nie koniec. Taras drewniany! Wczoraj usłyszałem, że mama chce mieć w ogrodzie taras drewniany, no, bo przecież, jak będzie wyglądała taka elewacja drewniana, jeśli w ogrodzie nie będzie stał taras drewniany… No, źle mamo! I jadę po te deski kompozytowe, to znaczy wczoraj jechałem zobaczyć te deski kompozytowe i po drodze, mama dzwoniła do mnie pięć razy, pierwsze cztery dzwoniła do mnie, żeby mi dokładnie wyjaśnić, jakie deski kompozytowe mam kupić, a za piątym razem zadzwoniła do mnie, żeby mi powiedzieć, abym nie rozmawiał w samochodzie przez telefon. Rozumiecie! Kobieta dzwoni do mnie jak jadę samochodem, żeby nie rozmawiać przez telefon!!! Wiecie, co nie mam się, co martwić…, nie stracę z mamą kontaktu, po prostu będę jeździł do niej o 90 kilometrów dalej. No nic, bo ja zawsze wam tu lamentuje, a elewacje drewniane same się nagle nie zrobią. Jadę do tej kobiety, co mnie urodziła. Może, chociaż cisto mi jakieś zrobi. Moja robi naprawdę najlepsze ciasto z rabarbarem na świecie. Moja żona zawsze się śmieję, że to właśnie przez to ciasto wyszła za mnie za mąż.

A właśnie chciałem was zapytać, bo mama nie do końca mi wytłumaczyła …, te deski kompozytowe to są potrzebne na elewacje drewniane, czy taras drewniany? Jeśli znacie odpowiedź dajcie znać, ja zmykam, mam do przejechania sto kilometrów… Trzymajcie się i czekajcie na dalsze historie z mamą w roli głównej!