Moja praca była dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Jakiś czas temu zatrudniłem się w nie typowej firmie która zajmowała się transportem kontenerów budowlanych. Była to niszowa branża, która miała mało konkurencji. Pomysł na biznes nie był oczywisty i nie wiele firm tym się zajmowało.

Przewoziłem kontenery w firmie 

kontenery na gruz łódźOczywiście ja jako pracownik musiałem mieć wszystkie odpowiednie uprawnienia, które umożliwiały mi obsługę pojazdów. Kontenery nie mogły być przewożone w zwykły sposób i każda trasa musiała zostać odpowiednio zabezpieczona. Oczywiście nasza firma wszystkiego uczyła się na własnych błędach więc co jakiś czas redukowaliśmy i modyfikowaliśmy odpowiednie zabezpieczenia. One były nie zwykle istotne, ponieważ kontenery na gruz musiały zostać odpowiednio przyczepione do naszych pojazdów. Firmy chętnie nas zatrudniały i momentami miałem na prawdę sporo pracy. Okazało się, że na tego typu usługi jest ogromne zastosowanie. Rzadko, który sprzęt tak idealnie nadawał się do przewozu kontenerów dlatego często nas zatrudniano. Oczywiście nie wszystko mieliśmy od razu. Każdy z kierowców uczył się na własnych błędach i z czasem transport stawał się coraz bardziej dopasowany do potrzeb naszych klientów. Kontenery na gruz łódź, które często przewoziliśmy czasami były załadowane. Wtedy jako dla kierowcy było największe wyzwanie, ponieważ trzeba było przemieszczać się w delikatny sposób. Jazda z pustym ładunkiem była o wiele łatwiejsza.

Na szczęście moja praca była nie zwykle wymagająca ale jednocześnie uznałem, że warta zachodu. Moje wynagrodzenie dla mnie starczyło na utrzymywanie całej rodziny. Na dodatek cały czas mogłem się rozwijać w danej dziedzinie. To pozwoliło mi na lepsze zyski i rozwój osobisty. Byłem z tego nie zwykle zadowolony.