Należałam do osób, które zawsze kładły ogromny nacisk nawet na drobiazgi. Wszystko musiało być idealne i bez skazy. Czasami nie było łatwo uporać się z różnymi sprawami, ale dzięki determinacji zawsze osiągnęłam swój cel. W końcu ja sama byłam perfekcjonistką. 

Pięknie wykonany bukiet ślubny przez kwiaciarkę 

bukiety na ślub wrocławKiedy Franciszek, mój narzeczony mi się oświadczył to od razu zabrałam się za przygotowania. Wiedziałam, że zajmą mi one dużo czasu, ponieważ wszystko musiało być zgodnie z moimi planami. Sukienki ślubnej szukałam intensywnie przez pół roku aż w końcu udało mi się znaleźć tę jedyną, w której wyglądałam jak księżniczka. Musiałam jeszcze dobrać sobie bukiet ślubny a to wcale nie było takie proste zadanie. W kwiaciarniach były do kupienia gotowe bukiety na ślub wrocław, ale mnie takie rozwiązanie nie interesowało. Chciałam mieć wykonany bukiet specjalnie dla mnie z konkretnych kwiatów. Znałam taką jedną kwiaciarnię, gdzie pracowała bardzo zdolna florystka i w niej pokładałam całą swoją nadzieję. Mimo, iż miałam jeszcze dużo czasu to postanowiłam odwiedzić ją wcześniej, ażeby mieć pewność, że sprosta zadaniu. Wyjaśniłam jej podczas wizyty jaki bukiet dokładnie mnie interesował i poprosiłam o jego zrobienie. Kwiaciarka bardzo się postarała, ponieważ jak poszłam zobaczyć ten bukiet to byłam zachwycona. Od razu go kupiłam i postanowiłam sprawdzić jak będzie pasował do mojej sukienki ślubnej. Wyszło doskonale i już wiedziałam, że na ślub ta kobieta zrobi mi bukiet. 

Byłam szczęśliwa, że wszystko przygotowane zostało idealnie. Wyglądałam pięknie w swojej sukience z idealnie dopasowanym bukietem ślubnym. Goście byli zachwyceni a wesele wszystkim się podobało. To było najlepsze wesele w mojej rodzinie. Nikt mnie nie przebije.