Po wielu latach pracy w kuchni na etacie postanowiłam z tym skończyć i założyć swój własny lokal gastronomiczny. Załatwiłam już wszelkie pozwolenia i znalazłam miejsce w Łodzi, gdzie otworze swoją restaurację. Wyremontowałam go i teraz zostało mi już tylko znalezienie odpowiedniego zaopatrzenia gastronomicznego do mojej restauracji. Musiałam się za to szybko zabrać.

Kupno zaopatrzenia gastronomicznego do restauracji

zaopatrzenie gastronomiczne łódźTermin otwarcia mojej restauracji był coraz bliżej, a ja jeszcze nie zakupiłam odpowiednich sprzętów oraz naczyń do kuchni. Zależało mi na tym, aby znaleźć odpowiedni i profesjonalny sprzęt kuchenny do restauracji. Wiedziałam, że będzie on mocno eksploatowany, więc zależało mi na tym, żeby był trwały, wytrzymały i posiadał co najmniej kilkuletnią gwarancję producenta. Poszukiwanie takiego sprzętu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: zaopatrzenie gastronomiczne łódź, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego potrzebowałam. Była to renomowana i polecana hurtownia w Łodzi ze sprzętem gastronomicznym. Współpracowała ona z wieloma producentami sprzętów i naczyń kuchennych, a nawet z innymi hurtowniami spożywczymi, dzięki czemu mieli oni świetny, duży wybór produktów w bardzo dobrych cenach. Można też było liczyć na zniżki przy dużych zakupach. Bez problemu znalazłam taki sprzęt jakiego potrzebowałam.

Zakupiłam w tej hurtowni dobry, porządny sprzęt gastronomiczny oraz naczynia restauracyjne i barowe. Do swojej restauracji wybrałam duże piekarniki z funkcją grillową, frytkownice, zmywarki gastronomiczne oraz lodówki i zamrażalki. Dodatkowo zakupiłam wiele kompletów naczyń odpowiednich do serwowania różnych posiłków. Wszystko dostępne było w bardzo dobrej, niskiej cenie oraz posiadało długa gwarancję.