Wywoływanie fotografii wydawałoby się, że jest stanowczo przestarzałe i odkąd posiadamy cyfrowe aparaty nikt raczej nie korzysta z wywoływania zdjęć. Jednakże okazuje się, że wywoływanie fotografii znów stało się modne, czy raczej przystrajanie takimi zdjęciami ścian w pokojach.

Szybkie i tanie odbitki fotograficzne

Odbitka fotograficznaOstatnio siedząc u koleżanki zauważyłam mnóstwo zdjęć zawieszonych na jej ścianie. Nie były jednak oprawione w ramki, lecz przypięte drewnianymi spinaczami na bieliznę do brązowego sznurka rozwieszonego na całej długości jednej ściany. To proste rozwiązanie dawało niesamowity efekt zarówno dekoracyjny, jak i oczywiście pamiątkowy. Spodobał mi się tak bardzo, iż sama postanowiłam wywołać swoje zdjęcia, lecz nie te, które już mam wykonane, a przyszłe z okresu zimowego. Już od początku grudnia starałam się robić najładniejsze zdjęcia, na jakie mnie stać zarówno razem z przyjaciółmi, jak i rodziną, czy moimi czworonożnymi ukochanymi domownikami. Zrobiłam też kilka fotek świątecznych dekoracji i kiedy ilość udanych zdjęć mnie usatysfakcjonowała postanowiłam je wywołać. Niestety ze względu na to, że pracuję do późna, nie mogłam tego zrobić u fotografa, lecz na szczęście odbitka fotograficzna jest usługą dostępną także online! Zatem późnym wieczorem, po powrocie z pracy usiadłam przed laptopem, wybrałam najładniejsze zdjęcia i zamówiłam ich odbitki. W ofercie strony, na którą trafiłam znajdowało się jednak nie tylko standardowe wywoływanie zdjęć, ale także wywoływanie ich na innych przedmiotach niż papier!

Jednym ze sposobów było zdjęcie na drewnie, które niesłychanie mi się spodobało i doskonale pasowało do okresu świątecznego. Kiedy wywołane zdjęcia do mnie dotarły, od razu, chronologicznie przyczepiłam je za pomocą niteczek do moich rozwieszonych na ścianie lampek choinkowych. Efekt był naprawdę przecudowny, a kiedy dodatkowo powiesiłam również zdjęcie całej rodziny wywołane właśnie na drewnie, wszystko zaczęło się przepięknie uzupełniać.