• Post Author:
  • Post Category:Wesele

Na polskim rynku działa wiele firm i spółek, które na dzień dzisiejszy zatrudniają nawet kilkuset pracowników. Oczywiście w większości przypadków pracownicy ci spotykają się ze sobą tylko na hali produkcyjnej. W przypadku firm, które zatrudniają głównie pracowników biurowych, zdarza się, że zachodzi potrzeba zorganizowania bankietu, by podsumować dany okres pracy.

Wielkość sali bankietowej

sala bankietowa ząbkiNie rzadko zdarza się, że na wspomniany wyżej bankiet przychodzi nawet kilkuset pracowników. Problemem wydawać by się mogło znalezienie odpowiednio dużej sali bankietowej, która byłaby w stanie pomieścić taką liczbę gości. Każda sala bankietowa ząbki, która przyjmie jednorazowo sporą liczbę gości, musi posiadać klimatyzację. Nie od dziś wiadomo, że bankiety najchętniej organizowane są w okresie letnim. Co za tym idzie temperatura często osiąga nawet trzydzieści stopni Celsjusza. Przebywanie w nieklimatyzowanej sali wiązałoby się z obniżeniem komfortu niemal do zera. Kolejnym ważnym aspektem, który wpływa na komfort gości jest ilość obsługujących salę kelnerów. Chyba nikt nie lubi długo czekać na posiłek, a tym bardziej w sytuacji, gdy część gości zajmuje się już konsumpcją. Kelnerzy na bankiecie powinni być bardzo dobrze zorganizowani, by w miarę możliwości każdy gość otrzymywał posiłek w tym samym czasie, a jeśli nie to chociaż w odstępie kilkudziesięciu sekund. Wystrój sali bankietowej również jest nie bez znaczenia, bo jeśli goście będą zadowoleni, to z pewnością wrócą do tego miejsca w przyszłości.

Decydując się na konkretną salę bankietową należy przede wszystkim podpisać z organizatorem stosowną umowę. Umowa musi regulować niemal wszystkie kwestie, które po bankiecie mogłyby być przedmiotem sporu. Taka umowa zabezpieczy obie strony umowy.