Od kiedy pamiętam byłem nieśmiały. Zawsze miałem kolegów, bo z chłopakami zdecydowanie łatwiej nawiązywało się kontakty. Kiedy chciałem pożyczyć od koleżanki na przykład długopis, bo mój się wypisał od razu się jąkałem i stresowałem. Kiedy skończyłem osiemnaście lat stwierdziłem, że już koniec tego. 

Trądzik sprawiał, że bałem się oceny innych

leczenie trądziku szczecinOkres dojrzewania nie był dla mnie najłatwiejszym, bowiem dostałem silnego trądziku. Wstydziłem się rozmawiać z ludźmi, a po szkole od razu zamykałem się w pokoju. Nawet kiedy koledzy dzwonili, abym wyszedł na podwórko strasznie się wstydziłem. Kiedy jednak poszedłem do liceum i zauważyłem, że chłopacy w moim wieku nie mają trądziku sam postanowiłem się z nim rozliczyć. Na samym początku kupiłem w aptece tabletki, ale nie pomagały. W końcu moja siostra powiedziała mi, że jeden z gabinetów kosmetycznych oferuje leczenie trądziku szczecin. Są to metody całkowicie bezpieczne i bezbolesne. To dla mnie było najważniejsze. Kiedyś słyszałem o metodzie oczyszczania parowego, jednak wyciskanie ręczne jest słabe i pozostawia ślady. Udałem się więc do gabinetu kosmetycznego i zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie. Pani kosmetyczka wytłumaczyła mi jaki rodzaj mam skóry jak również które stadium rozwoju trądziku jest na mojej twarzy. Jeden zabieg nie był wystarczający. Dlatego zdecydowałem się na dwa, plus kurację specjalnymi profesjonalnymi kosmetykami. Kosmetyczka powiedziała mi jakie powinienem używać kosmetyki a jakich unikać.

Dobrze, że moja siostra poleciła mi wizytę w gabinecie kosmetycznym. Teraz moja twarz wygląda naprawdę dobrze. Przede wszystkim wiem w jaki sposób mam ją pielęgnować, a to dla mnie najważniejsze. Popełniałem wiele błędów, jednak teraz mam skórę bardzo gładką i pokonałem nieśmiałość.