Z zawodu jestem asystentką stomatologiczną. Od dwudziestu siedmiu lat pracuję w moim wyuczonym zawodzie. Oprócz mojej pracy w gabinecie stomatologicznym, pracuję także jako nauczycielka w jednej z państwowych szkół, która kształci przyszłe asystentki stomatologiczne. Mojego zawodu uczyłam się w tej samej szkole, w której obecnie sama wykładam.  

Do czego używane są fartuchy na napy?

fartuch na napyW mojej pracy w gabinecie stomatologicznym muszę zadbać o moje bezpieczeństwo, mojego stomatologa Wojciecha, z którym na co dzień pracuję, jak również naszych pacjentów, którzy przychodzą na leczenie swoich zębów. Moja praca polega na przygotowywaniu gabinetu na wizytę naszych pacjentów, uporządkowanie mojego miejsca pracy po każdym z naszych klientów. Chcąc zachować jak największe bezpieczeństwo nie mogę w mojej pracy chodzić w moich prywatnych ubraniach dlatego noszę fartuch na napy. Wszystkie bakterie, z którymi spotykam się w mojej pracy pozostają na fartuchu przez co nie przynoszę ich do mojego mieszkania. Podczas pracy w mojej szkole mówię moim uczniom, że nasze bezpieczeństwo jako asystentek jest najważniejsze dlatego one także muszą zaopatrzyć się w fartuch na napy. Jestem świadoma tego, że podczas mojej pracy jeden fartuch to za mało, dlatego mam zaprzyjaźniony sklep internetowy, który ma w swojej sprzedaży fartuch na napy. Fartuch ten nie musi być w nudnym białym kolorze, moje fartuchy mają zawsze jakieś kolorowe nadruki przez co są bardziej wesołe.

Fartuchy te polecam wszystkim osobą które tak jak ja mają kontakt z pacjentami. Jest to bardzo skuteczna metoda zabezpieczenia swojej odzieży przed zabrudzeniem materiałami stosowanymi w stomatologii. Metoda, która została wykorzystana do ich zapinania sprawia, że są one bardzo łatwe do założenia i w razie potrzeby pozwalają na ich szybkie ściągnięcie.