Jeżeli planujemy zakup roweru, najpewniej zależy nam na idealnym stosunku jakości do ceny. Jednoślady zagranicznej produkcji są bardzo dobrej jakości, jednak ich cena pozostawia wiele do życzenia. Inaczej jest w przypadku polskiej firmy Kross.  

Ile kosztują rowery Krossa?

rower kross cenaFirma Kross to w pełni polska firma, która jest obecna na rynku od prawie trzech dekad. Jej doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz najlepsi projektanci – to wszystko razem pozwoliło wejść firmie na poziom, na którym nie było wcześniej żadnej, rodzimej firmy. Kross jest liderem sprzedaży na polskim rynku, ale z powodzeniem eksportuje swoje rowery na rynki zagraniczne. Nie mówimy tu tylko o Unii Europejskiej, ale również o drugiej półkuli. Firma stawia przede wszystkim na jakość wykonania, jednak równie ważny jest dla niej nowoczesny design oraz niska cena. Ten ostatni czynnik, jest z reguły najważniejszy dla klienta. Dlatego jeżeli jesteśmy już zdecydowani na rower Kross cena w sklepie internetowym, będzie zapewne niższa od tej, jaką napotkamy w dowolnym salonie rowerowym. Zatem nie dość, że rowery tej firmy należą do najtańszych na rynku, to sfinalizowanie transakcji w sklepie internetowym – dodatkowo ją obniży. Warto zdecydować się na rower Kross, gdyż nie odbiega on w niczym od standardu, jakim operują zagraniczni potentaci. Co potwierdza ilość sprzedanych, w skali roku, sztuk jednośladów. Kross produkuje rowery męskie, damski i dziecięce, w związku z czym, w jednym miejscu możemy zakupić jednoślady dla całej rodziny. 

Jeżeli nie mamy ulubionej marki rowerów lub poprzednia nie spełniła naszych oczekiwań – warto zdecydować się na rowery Kross. W asortymencie znajdziemy rowery górskie, miejskie, szosowe, trekkingowe oraz kolarzówki, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.