• Post Author:
  • Post Category:Moda

Chcieliśmy zrobić koledze niespodziankę i z okazji zbliżających się urodzin dać mu coś wyjątkowego w prezencie. Miały to być osiemnaste urodziny, dlatego zależało nam na tym, aby podarunek łączył w sobie humor z wiadomością, że wiele dla nas znaczy. Wpadliśmy na pomysł, że idealnym prezentem będzie t-shirt z naszym zdjęciem i stosownym podpisem. Z tego powodu zaczęliśmy szukać sklepu internetowego.

Męska koszulka z wydrukowanym zdjęciem

męska koszulka z nadrukiemJesteśmy paczką znajomych, która zna się właściwie od dziecka. Wychowywaliśmy się na tym samym osiedlu, bawiliśmy się na tych samych placach zabaw i trzepakach. Nie wiedzieliśmy, jak nasze życie potoczy się po liceum, ale wiedzieliśmy jedno: zawsze będziemy ciepło wspominać lata, kiedy byliśmy przyjaciółmi. Wojtek, który niedługo już miał osiągnąć pełnoletność, był członkiem naszej grupki, który zawsze myślał o innych. Za pomocą prezentu, jakim była męska koszulka z nadrukiem, chcieliśmy przekazać mu, że i my myślimy o nim. Znaleźliśmy nawet zdjęcie, które odpowiadałoby nastrojowi prezentu. Poszukiwania sklepu internetowego, który wykonywałby podobne zamówienia, zaczęliśmy od wpisania prostej frazy w okno wyszukiwarki. Stosunkowo szybko znaleźliśmy firmę, która miała realizować takie projekty w przystępnych cenach. Poprzedni klienci chwalili także zarówno jakość nadruku, jak i materiału, z którego wykonany był t-shirt.

Złożyliśmy zamówienie i czekaliśmy na jego realizację. Nie czekaliśmy długo. Kilka dni później paczka przyszła na podany adres. Kiedy nadszedł dzień urodzin Wojtka, byliśmy podekscytowani tym, jak zareaguje. Kiedy otworzył prezent, okazało się, że bardzo mu się on podoba. Rzeczywiście, pomimo lat noszenia koszulki kolory i nadruk wyglądają jak nowe. Materiał także wydaje się być najlepszej jakości.