Etui Spigen z serii Armor znane są z wysokiego poziomu ochrony naszego urządzenia. Przez lata produkcji tych case’ów, ich marka urosła niemal do miana legendy oraz zdobyła uznanie na całym świecie. Jest to synonim ochrony przed codziennymi upadkami smarfona z każdej wysokości oraz spokoju użytkownika, który może nie martwić się, że upadek zniszczy drogi sprzęt. 

Slim Armor to nowa, smuklejsza formuła 

spigen slim armorJednym z minusów, jeżeli nie jedynym, które było wymawiane w kontekscie Armor Case, była jego nie poręczność. Owszem, ochrona stała na nadzwyczaj wysokim poziomie, natomiast znaczaco pogrubiał on smartfony, powodując, że korzystanie z nich mogło być nieco bardziej problematyczne. Jako, że kalifornijski producent słynie z wysłuchwiania opnii od swoich uzytkowników i wcielania ich w życie, amerykańscy designerzy, postanowili wyeliminować największą wadę poprzednika. Spigen Slim Armor, to nowa, udoskonalona forma klasycznego. etui Armor. Zapewnia ona ten sam poziom ochrony przy jednocześnie smuklejszej formie i przyjemniejszych doznaniach z użytkowania. Tak naprawdę, to jedyne róznice. Wygląd znacząco się nie zmienił, dalej mamy totaj dwu warstwową konstrucje  wykonana z TPU oraz poliwęglanu, technologie absorbcji upadków oraz perfekcyjne docięcia na wszystkie porty i przyciski. Nie zabrakło tu także certyfikatu wojskowego, poświadczającego, że telefony z tym etui są w stanie znieśc 26 seryjnych upadków z wysokości ponad dwóch metrów bez najmniejszego szwanku. 

Dla wszystkich, którzy szukają najlepszej ochrony swojego smartfona, jednocześnie chcąc zachować ergonomię uzytkowania oraz smukły profil, Slim Armor wydaje się najlepszą opcją. Mnogośc technologii, ulepszony design oraz lata doświadczeń firmy Spigen spowodowały, że nowa propozycja ochrony smartfona to najlpeszy kompromis pomiędzy wysokim poziomem ochrony a wygodą użytkowania.