Po pracy w ogrodzie zauważyłam, że strasznie starł mi się mój zwykły lakier. Musiałam uważać, bo po takiej pracy w ziemi, zawsze miałam czarne i poniszczone paznokcie. Trochę mnie to denerwowało, bo za każdym razem, przed wyjściem z domu, nerwowo patrzyłam, czy znowu mi coś nie odprysnęło.

Paznokcie hybrydowe w niskiej cenie

tani manicure hybrydowy w PoznaniuMiałam powoli tego dosyć, więc po poleceniach mojej koleżanki zapisałam się na tani manicure hybrydowy w Poznaniu, z czystej ciekawości. Powiedziała, że odkąd robi sobie taki manicure, jej paznokcie i dłonie wyglądają idealnie i zawsze prawią jej komplementy. Mnie zależało głównie na tym, żeby lakier nie odpryskiwał. Nie mogłam tego znieść, gdy miałam zwykłe paznokcie. Podobno lakier hybrydowy jest o wiele trwalszy i może wytrzymać trzy tygodnie. Nie chciało mi się w to wierzyć, ale jakby tak chociaż z tydzień potrzymał to i tak byłoby to dla mnie duże ułatwienie. Poszłam więc do salonu i pani kosmetyczka kazała mi wybrać kolor, jaki bym chciała. Położyła przede mną stos próbników kolorów i zaniemówiłam. Nie miałam pojęcia, że będzie tego aż tyle, skąd miałam wiedzieć, jaki np kolor różu sobie wybrać, bo będzie najlepiej pasował. Długo siedziałam nad kolorami, aż w końcu zdecydowałam się na delikatny, wrzosowy.  Przyglądałam się, jak powstaje taki manicure. Utwardzano go dokładnie w lampie, żeby był trwalszy. Malowano na dwie warstwy, żeby kolor był bardziej wyraźny i żeby całkowicie pokrył płytkę paznokcia.

Muszę przyznać, że jestem w szoku. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Faktycznie, przez trzy tygodnie lakier hybrydowy nie uległ żadnemu zniszczeniu, nie pojawił się żaden nawet najmniejszy odprysk. Mogłam swobodnie zajmować się ogrodem, bo nie niszczyła mi się płytka w żaden sposób. W końcu byłam zadowolona.