Producent stylowych torebek dla nowoczesnych i eleganckich kobiet, tworzy od lat nową jakość na polskim rynku. Torebki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Łączą w sobie ciekawe zestawienia materiałów i faktur. Torebki nobo nadają się do biura,do miasta na zakupy. Są ciekawe i unikatowe. Uzupełnieniem asortymentu nobo są także portfele i etui.

Nobo – torebki dla kobiet z klasą

torebki noboWykonane przeważnie ze skóry ekologicznej, torebki nobo posiadają bardzo przystępne ceny. To, co wyróżnia produkty tej marki, wynika z wysokiej jakości towarów. Piękne i stylowe torby oraz torebki na pasku, na ramię, do ręki, plecaki i inne akcesoria, wyróżniają się ciekawym designem. Są odważne a zarazem pasują na różne okazje. Wśród fasonów, znajdziemy liczne rodzaje i kształty. Torebki nobo w klasycznych fasonach, listonoszki, podręczne, prostokątne, niewielkie imprezowe torebki oraz ciekawe, modne kształty i wzory. Hitem jesieni są torebki mieniące się niczym skóra kameleona. Efekt holo widoczny jest także na torebkach nobo. Inne, ciekawe wzory, zaczerpnięte z natury, to np. motywy liści, zieleni, kwiatów. Przeważają jednak torby i torebki w stonowanych barwach, które idealnie noszą się do pracy, na zakupy i do miasta, na różne wyjścia. W każdej torebce znajdziemy miejsce na telefon i portfel. Dodatkowo w większych modelach, producent pomyślał o kilku kieszeniach i przedziałkach na kobiece drobiazgi.

Ciekawe fasony i wzory w bardzo różnorodnych stylach, charakteryzują ofertę marki nobo. Torebki klasyczne zawsze posiadają jakiś nowoczesny, stylowy element, który powoduje, że nie są nudne, a raczej każda kobieta może sobie wybrać indywidualnie model, jaki do niej pasuje. Ciekawe i modne są tekstury mieniące się, holo, metaliczny połysk i torebki pikowane.