Pracę załatwił mi brat. Byłem mu bardzo wdzięczny. Nie posiadałem doświadczenia, ale zdobyłem je dość szybko. Nigdy sam nie pracowałem, ponieważ zawsze był ktoś przy mnie, ale miało się to zmienić. Szef uznał, że jestem już gotowy i wysłał mnie na moje pierwsze samodzielne zlecenie.

Prawidłowo zamontowany kominek akumulacyjny 

kominki akumulacyjne krakówFirma, w której pracowałem sprzedawała najlepsze i najtańsze kominki akumulacyjne Kraków był miastem, które obsługiwałem i odpowiadałem za prawidłowy montaż kominka u klienta. Zlecenie, na które zostałem wysłany sam, potraktowałem bardzo poważnie. Przygotowałem się do tego w odpowiedni sposób. Musiałem sprawdzić dostęp do otworów w kanałach grzewczych. W kanałach nie mogła zalegać sadza czy popiół. Druga ważna rzecz, na jaką powinienem zwrócić uwagę, to droga spalin, która musiała być krótka. Byłem dobrze przygotowane i znałem zasady prawidłowego montażu kominka, więc musiałem sobie poradzić. Kiedy już dotarłem do klienta, to wszystko dokładnie sprawdziłem. Dopiero po tym zabrałem się za montaż kominka. Pracowałem w ogromnym skupieniu, ponieważ nie chciałem popełnić żadnego błędu. Klient początkowo próbował mnie zagadać, ale zorientował się, że nie ma mi przeszkadzać. Kominek akumulacyjny, na który zdecydował się klient był jednym z nowoczesnych i jego użytkowanie przy poprawnym montażu było całkowicie bezpieczne. Z montażem poradziłem sobie świetnie i mogłem spokojnie wrócić do firmy. Byłem gotów do samodzielnej pracy, co sam sobie udowodniłem.

Zdecydowałem się zamontować kominek akumulacyjny u siebie w domu. Doskonale on rozprowadzał ciepło i pozwalał na ogromne oszczędności w okresie grzewczym. Kominek nabyłem w obniżonej cenie jako pracownik i sporo na tym zaoszczędziłem. To był świetny interes.