To był największy market spożywczy w okolicy. Żaden inny sklep nie posiadał również tylu miejsc parkingowych. Oczywiście od razu dostrzegłem kwestię, którą należało szybko się zająć. Nigdzie nie było parkingu dla rowerów a to było przecież istotne.

Miejsce parkingowe ze stojakami rowerowymi 

stojaki rowerowe typu uZ właścicielem marketu miałem dobre relacje, gdyż często z nim współpracowałem. Postanowiłem od razu porozmawiać z nim na temat miejsca parkingowego dla rowerów. Przed marketem było idealne miejsce, gdzie można było ustawić stojaki rowerowe typu u, które idealnie się sprawdzały. Właściciela ciężko było złapać na miejscu, dlatego zadzwoniłem do niego i umówiłem się konkretnie na spotkanie. Dokładnie się przygotowałem do tej rozmowy i tak na prawdę pojawiłem się z gotowym projektem. Tego samego dnia miałem kupić stojaki rowerowe i zlecić ich montaż. Wszystkim się zająłem sprawnie, ponieważ mój kuzyn pracował w firmie, która sprzedawała takie stojaki rowerowe a on sam znał się na ich montażu. Pojawił się na miejscu i osobiście zamontował wszystkie stojaki rowerowe. Ja zadbałem też o oznaczenie i dzięki temu klienci wiedzieli, gdzie dokładnie znajdował się parking dla rowerów. Było tam sporo stojaków i właściwie starczyło na pięćdziesiąt rowerów. To była dobrze wykorzystana przestrzeń przed sklepem i korzyść dla klientów, którzy często na zakupy przyjeżdżali własnie rowerami. Wiele sklepów miało do dyspozycji stojaki rowerowe, więc tak duży market nie mógł pozostawać w tyle.

W międzyczasie jeszcze wprowadziłem kilka udogodnień, które sprawdziły się doskonale. Klienci docenili te zmiany. Każdego dnia bardzo dużo osób robiło zakupy w markecie nie tylko przez wzgląd na niskie ceny, ale również doskonałą obsługę, która była wizytówką marketu.