Ostatnimi czasy do niewielkiej miejscowości w województwie Pomorskim a mianowicie w Skórczu doszło do największej w tym regionie inwestycji. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce postanowił, że w tej właśnie miejscowości postawi jedno z najnowocześniejszych osiedli w Polsce z basenem, korami tenisowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Inwestycje w nieruchomości

nieruchomości na sprzedaż w SkórczuJeszcze nigdzie w Polsce nie ma tak nowoczesnych osiedli. Z racji tego ceny nieruchomości w tej miejscowości mocno zaczęły iść w górę. Jest to pierwsza tego typu inwestycja w tym mieście i to w dodatku od razu na skalę ogólnopolską. Dzięki tej inwestycji nieruchomości na sprzedaż w Skórczu stały się najbardziej atrakcyjne w całym kraju. Wieli zagranicznych inwestorów, tez zainteresowało się regionem by poczynić tu inwestycje. Jak przewidują prognostyki na nowym osiedlu ma powstać blisko 100 nowych mieszkań i kawalerek pod wynajem. Ceny również maja mieć szeroki wachlarz tak by każdy mógł sobie pozwolić na to, na co go stać. Jak się okazuje inwestor wybrał właśnie ten region, gdyż jak twierdzi ma bardzo dużo pozytywnych wspomnień z dzieciństwa z tych okolic i z racji sympatii tu własnie chce postawić swój najnowocześniejszy kompleks, by mieszkańcy mieli nieco luksusu, ale i wypromować miasto na arenie nie tylko ogólnopolskiej, ale i szerzej. Za niespełna miesiąc mają być skończone pierwsze planu przez inżynierów i przestawione inwestorowi.

Jakby nie patrzeć miasto dzięki takie inwestycji rocznie zyska dodatkowo kilka milionów z racji podatków od nieruchomości. Nie wspominając już o nowych mieszkańcach, którzy będą chcieli się osiedlić, ze względu na bardzo atrakcyjna cenę nowych mieszkań. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze symboliczne wbije łopaty w ziemię, która oznajmi rozpoczęcie budowy nowej inwestycji.