Kiedy podjęliśmy decyzję o zakupie mieszkania miałam już plan, pewnego rodzaju wizję jak będzie ono wyglądać. Mieszkanie kupiliśmy prosto od dewelopera w stanie surowym. W związku z tym mogłam je urządzić jak tylko chcę. Miałam duże pole do popisu.

Wykorzystanie naklejek 3d 

naklejki 3dMąż zbytnio nie ingerował w kwestie wizualne i dał mi wolną rękę. Sam zajął się technicznymi rozwiązaniami. Córka natomiast postanowiła, że swój pokój zaprojektuje sama i wyposaży tak jak chce. W pierwszej kolejności wybrała naklejki 3d, które można przykleić na ścianę. Od samego początku wiedzieliśmy, że będą to wizerunki koni, które tak bardzo kocha. W związku z tym wszystkie naklejki 3d, które wybrała przedstawiały konie w pięknej scenerii. Na jednej z naklejek 3d było niebo, które wspaniale pasowało do traw oraz zwierząt na niej stojących. Przyznam szczerze, że kolor ścian, meble oraz dodatki, które dobrała do pomieszczenia idealnie ze sobą współgrały. Pomyślałam nawet, że może chciałaby się kształcić w tym kierunku, jako projektant wnętrz. Jednak wymawianie tego na głos byłoby całkowicie bezsensu – marzyła o weterynarii i małym domku na wsi, gdzie mogłaby leczyć zwierzęta gospodarstwa domowego. Mimo wszystko uważam, że świetnie się bawiła strojąc swój pokój, barwnymi naklejkami 3d. Dzięki nim mogła stworzyć swoją przestrzeń, swój azyl w którym czuła się dobrze a naklejki cudownie odzwierciedlały rzeczywistość oraz sprawiały wrażenie, że obrazy na nich są realne, prawdziwe. Stwierdzam, że tego typu naklejki są świetnym rozwiązaniem a szeroki wachlarz wzorów dostępnych na rynku sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Córce tak świetnie wyszedł wystrój pokoju, że postanowiłam pozwolić jej udekorować jeszcze naszą sypialnię i łazienkę. Na szczęście i tym razem mnie nie zawiodła. Puszczając wodze fantazji udekorowała nam pięknie całe mieszkanie.