Któregoś dnia dowiedziałem się, że mamy nie przychodzić do pracy. Od razu pomyślałem, że może mnie zwolnili i byłem bardzo poddenerwowany z tego powodu. Okazało się jednak, że w pracy zaszła bardzo pozytywna zmiana. Szef zrobił dla nas niespodziankę. Rzadko kiedy to się zdarza, więc trzeba doceniać.

Zakup metalowych szafek dla pracowników

metalowe szafy gospodarczeWyposażenie naszej hali uprzednio pozostawało wiele do życzenia. Mieliśmy stare meble, które były już dość mocno wyeksploatowane. Szef więc postanowił zakupić nowe meble. Nie tylko po to, żeby poprawić wygląd hali, ale też, żeby pracownikom było wygodniej. Najbardziej cieszyły nas nowe, metalowe szafy gospodarcze zamykane na kluczyk. Każdy miał swój klucz i mogliśmy trzymać tam swoje prywatne rzeczy bez obawy, że coś zginie. W poprzednich szafkach nie było możliwości zamknięcia. Nie każdy też miał swoją szafkę. Dlatego od razu następnego dnia zabrałem ze sobą kilka rzeczy, jakieś jedzenie suche do podgrzania, kilka słoików, żel pod prysznic, żeby się umyć po pracy i jakieś słuchawki. Cieszyłem się, bo wcześniej nie miałem możliwości, żeby trzymać swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu. Szafy były pomalowane na żywy, niebieski kolor. Miały grube ściany i certyfikat, że zostały pokryte środkiem antykorozyjnym. Takie szafy to posłużą nam z kilkanaście dobrych lat. Bardzo nas to ucieszyło. Tego dnia wszyscy mieliśmy dobre humory.

Takie niespodzianki są zawsze mile widziane. Szef jest dla nas bardzo w porządku. Kupił i szafki i stoły metalowe oraz nowe krzesła. Dba o komfort pracowników i za to też odwdzięczamy się porządną pracą. Cieszyłem się, że reszta też to doceniła i tego dnia zrobiliśmy więcej zleceń niż do tej pory. Aż miło patrzy się na takie nowe, kolorowe meble. Poprzednie były takie ponure.