Często planowałem inwestycje z dużym wyprzedzeniem, jednak zdarzało mi się działać pod wpływem impulsu. Byłem rozważnym człowiekiem i dzięki temu szybko się wzbogaciłem. Najbardziej dochodowe były nieruchomości, którymi zdecydowałem się zająć na stałe. To był opłacalny biznes.

Nieruchomość nabyta w centrum Warszawy  

nieruchomości w warszawieW całym kraju szukałem możliwości do inwestycji, bo pieniądze właściwie mogłem zarabiać w każdym miejscu. Najchętniej jednak inwestowałem w nieruchomości w Warszawie, ponieważ tam było sporo możliwości. W ostatnim czasie dostałem cynk, że na sprzedaż została wystawiona dość duża nieruchomość w centrum miasta. Od dawna planowałem mieć biurowiec w Warszawie i to była idealna okazja. Nieruchomość idealnie nadawała się do tego, żeby zrobić tam biurowiec. Wiele firm szukało nowych lokalizacji dla siebie w centrum miasta i postanowiłem to wykorzystać. Wybrałem się do właściciela budynku, żeby omówić z nim szczegóły. Nie zależało mi na tym, żeby jak najtaniej zakupić tę nieruchomość, ponieważ i tak nabywałem ją w celach zarobkowych a przewidywałem ogromne zyski z tej inwestycji. Nieruchomość była bardzo zadbana i poza mną jeszcze wiele osób się nią interesowało. Z właścicielem budynku od razu doszedłem do porozumienia i był on zadowolony z mojej oferty. Dzięki temu mogłem być spokojny, że zaplanowana inwestycja dojdzie do skutku. Po załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości mogłem zabrać się do działania.

Zanim nieruchomość została przekształcona na biurowiec, to już miałem wszystkie pomieszczenia zarezerwowane. Biura zdecydowałem się wynajmować i w tym celu zatrudniłem administratora, który wszystkim się zajmował pod moją nieobecność. Mogłem szukać kolejnych nieruchomości pod inwestycje.