Niedługo mamy ze znajomymi wyjechać na wyprawę motocyklami. Nie mogę się tego doczekać bo do tej pory jeszcze na takiej wyprawie nie byłam. Tak naprawdę mam motor dopiero od kilku miesięcy i do tej pory co najwyższej jeździłam tylko po mieście.

Zakup plecaka na wyprawę motorem

czarne plecaki motocykloweWiem, że nie mam jeszcze wielu potrzebnych mi podczas takiej wyprawy akcesoriów. Koleżanka, która ma motocykl znacznie dłużej ode mnie powiedziała, że pomoże mi przy zakupach. Bo jednak wybór jest spory i nie wiadomo tak na dobrą sprawę na jaki sprzęt się zdecydować. Koleżanka powiedziała mi, że są sprzęty dla osób, które jeżdżą bardzo dużo. Ja mogę kupić trochę tańsze akcesoria. Zresztą ona też takie kupiła i jest z tego powodu bardzo zadowolona. W sklepie z akcesoriami motocyklowymi były bardzo ładne plecaki. Były one w naprawdę różnych cenach. Koleżanka powiedziała mi żebym nie patrzyła nawet na te najdroższe. Ja po prostu takiego mieć nie potrzebuję. Pokazała mi czarne plecaki motocyklowe, które były bardzo wytrzymałe a do tego nie były bardzo drogie. Ona sama ma taki sam plecak. Powiedziała mi, że one cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród motocyklistów i właśnie taki warto jest sobie kupić. Od razu przymierzyłam go. Według mnie był dobry i czułam się w nim bardzo dobrze. To co mogłam zauważyć to to, że był naprawdę bardzo lekki. Wyglądał z wierzchu niepozornie. Jednak gdy się go otworzyło okazało się, że jest niezwykle pakowny.

Czyli był to plecak o jaki mi chodziło. Postanowiłam go kupić. Od tego czasu już się z nim nie rozstaję. Noszę go nawet do pracy na co dzień. W sumie to już praktycznie wcale ni chodzę nigdzie z torebką. Jej funkcję przejął ten plecak. Jest to dla mnie dużo wygodniejsze. Bo nie muszę przekładać teraz rzeczy z torebki do plecaka.