Na urlop pojechałam do Anglii do mojej przyjaciółki, która zaprosiła się do siebie na wypoczynek. Nidy tam nie byłam i jej propozycja bardzo mi się spodobała. Bardzo fajnie u niej spędziłam czas i rozmawiałyśmy sporo na temat moich planów zawodowych, bo nie bardzo wiedziałam, czym mogłabym się zająć.

Tania odzież używana to mój biznes

tania odzież używanaJola zapytała co myślę o tym, ażeby założyć sklep, gdzie oferowana będzie tania odzież używana i od razu zaczęła podsuwać mi pomysły. Zaoferowała mi nawet pomoc i powiedziała, że może mi przesyłać towar z Anglii, ponieważ u nich są dostępne w naprawdę bardzo dobrej jakości ubrania. Dostępna jest odzież używana damska w bardzo dobrym stanie i jak mnie to interesuje to też jest odzież używana męska. Dużo tego dnia o tym rozmawiałyśmy i doszłam do wniosku, że założę własny sklep, gdzie sprzedawana będzie również markowa odzież używana, na którą zawsze jest popyt. Kiedy wróciłam do kraju to zaczęłam rozglądać się za jakimś fajnym lokalem. Edyta w międzyczasie miała dla mnie zorganizować markowy towar z Anglii i wysłać mi go do kraju. Wszystko zapowiadało się bardzo optymistycznie i wiedziałam, że na pewno sprawdzę się jako właścicielka takiego sklepu. Wynajęłam lokal na jednym z osiedli, gdzie mało jest sklepów, w których jest dostępna tania odzież używana i przeprowadziłam remont w środku. W piątek dotarł do mnie towar z Anglii, który wysłała mi przyjaciółka i mogłam już wywieszać wszystkie ubrania. W osobnym dziale umieszczona została odzież używana męska, żeby klientom łatwiej było przeglądać wszystkie ubrania.

W paczce z Anglii była markowa odzież używana w bardzo dobrym stanie a niektóre rzeczy miały jeszcze nawet metki z ceną. Ceny regulowałam sama co dało mi większe pole do popisu. Mam dobrą odzież i na pewno będą chętni.

Więcej na werona.biz