Kiedy dostałem w pracy pokaźną premię, postanowiłem że tym razem nie wydam jej na nic nie znaczące gadżety. Często właśnie w ten sposób pieniądze się u mnie rozpływały. Miałem tendencję do kupowania wielu niepotrzebnych rzeczy, które później i tak lądowały głęboko w szufladzie. Tym razem miałem cel. Chciałem wyremontować swoje mieszkanie. 

Nowa podłoga w mieszkaniu

podłogi olsztynJako, że swego czasu pomagałem tacie przy zakładaniu nowej podłogi w naszym domu rodzinnym, postanowiłem jeszcze przed malowaniem, zabrać się właśnie za nią. W tym celu postanowiłem pojechać do sklepu, który słynął z tego, że ma u siebie najlepsze i najpiękniejsze podłogi olsztyn. Z pewną dozą ekscytacji przekroczyłem próg tego sklepu, gdyż czułem, że od mojej decyzji zależy komfort użytkowania mieszkania w kolejnych latach. Pojechałem tam sam, więc nie mogłem liczyć na doradztwo żadnej z bliskich mi osób. Dlatego też na wybór odpowiedniej podłogi dałem sobie sporo czasu. Po kolei odrzucałem kolejne wzory, zapisując sobie na kartce te, które przypadają mi do gustu. Później, drogą eliminacji wybrałem ten jedyny wzór i poprosiłem obsługę o konkretną ilość. Szczęśliwy wróciłem do mieszkania i zabrałem się za jego remont. Chciałem być zdany tylko na siebie, ponieważ chciałem też udowodnić bliskim, że potrafię zadbać o estetykę wnętrza, w którym mieszkam. Na szczęście udało mi się to bez żadnych problemów. Obyło się także bez jakichkolwiek szkód i skarg ze strony sąsiadów. 

Dzisiaj, kiedy spoglądam na swoją nową podłogę w mieszkaniu, momentalnie kąciki ust wyginają mi się ku górze. Jestem z siebie dumny, ponieważ sam odnowiłem wnętrze wręcz nie do poznania. Znajomi często pytają mnie, która ekipa remontowa mi pomagała, na co z dumą odpowiadam, że sam się wszystkim zająłem.