Od dziecka jestem wielkim miłośnikiem zabawy z własnym pokojem. Do dzisiaj mi to pozostało, co jakiś czas bardzo lubię zmieniać wystrój swojego pokoju. Jest to spowodowane nudą, która towarzyszy mi podczas spędzania czasu w pokoju, który dzień w dzień wygląda tak samo. Właśnie dlatego, powiązało się to również z moim zawodem.

Zaprojektowanie wnętrza dla mojego przyjaciela

Projektant wnętrz BydgoszczStudiowałem w tym kierunku i obecnie, projektowanie wnętrz jest moim zawodem. Jestem bardzo zadowolony z tej pracy, ponieważ jest to coś, co naprawdę sprawia mi masę przyjemności. Mieszkam w Bydgoszczy i posiadam naprawdę wiele klientów, przez co interes naprawdę się rozwija i jest to moje główne źródło dochodu. Od dziecka czułem, że sprawdzę się jako projektant wnętrz Bydgoszcz jest dużym miastem, dlatego jest to również dobre miejsce na rozwój w tym kierunku. Mój przyjaciel, zwrócił się do mnie o pomoc. Chciał, abym zaprojektował wnętrza do jego nowego mieszkania. Zależało mu przede wszystkim na jak największym zwiększeniu obszaru w domu, ponieważ nie przepada za posiadaniem wielu mebli. Mimo wszystko chciał, aby posiadał wszystko, co jest mu najpotrzebniejsze, jak meble czy sprzęt elektroniczny. Po dwóch dniach projektowania, zadzwoniłem do niego i poprosiłem go, aby przyjechał do mojego miejsca pracy. Przedstawiłem mu mój projekt, był bardzo zachwycony i szczerze mi podziękował. Od tamtego czasu, za każdym razem, kiedy potrzebuje pomocy w tym kierunku, przychodzi do mnie. Przy okazji, polecił mnie innym jego znajomym, przez co mam więcej klientów.

Pomoc innym ludziom w kwestii projektowania wnętrz jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Ich ucieszone twarze, kiedy zobaczą projekt, nad którym siedziałem i starałem się, aby był jak najlepszy, jest najprzyjemniejszym wynagrodzeniem za tę pracę.