Ja to na szybko pracy nie szukałem. Chciałem znaleźć zatrudnienie, które będzie mi odpowiadało nie tylko pod względem finansowym. Chciałem mieć także ciekawą i pełną wyzwań pracę. Warto było czekać, ponieważ teraz właśnie taką mam.

Produkujemy najlepsze sauny na podczerwień

uznany producent saun na podczerwieńZatrudnienie dał mi uznany producent saun na podczerwień, który jest znany w całym naszym kraju. Dostać u niego pracę to nie było tak łatwo. Wiedziałem, że bez żadnego doświadczenia nie mam możliwości tam pracować i postanowiłem coś z tym zrobić. Zainwestowałem w kurs, który przygotował mnie do tej pracy i dopiero wtedy ten uznany producent saun na podczerwień dał mi pracę. Szkolenie mi dużo pomogło, ponieważ mogę pracować na samodzielnym stanowisku i nie potrzebuję niczyjej pomocy. Praca jest ciekawa i często dostajemy różne zlecenia. Klienci to mają wysokie wymagania i często proszą nas o jakąś dopasowaną do ich pomieszczenia saunę. Wtedy jeden z naszych pracowników pobiera wymiary i na ich postawie zabieramy się do pracy. Praca u tego człowieka jest bardzo dobra i wiem, że wiele osób się o nią ubiega. Jak już zatrudni cię ten uznany producent saun na podczerwień, to możesz mieć pewność, że będziesz pracował długo. Od razu jest umowa o pracę i stawka, która jest adekwatna do ilości wykonywanych obowiązków. Do pracy wkręciłem swojego kolegę, który miał już doświadczenie. Poręczyłem za niego, że jest bardzo pracowitym człowiekiem i udało mu się dostać. Często razem pracujemy przy jakimś zleceniu i świetnie razem się zgrywamy.

Uwielbiam swoją pracę i nawet nie sądziłem, że tak dobrze trafię. Już piąty rok tutaj jestem i nie zamierzam szukać innego zatrudnienia. Kolega cały czas jest mi za wszystko wdzięczny a ja cieszę się, że miałem możliwość mu pomóc.