Zbliżał się wakacyjny festyn w naszym miasteczku – jest on organizowany zawsze z okazji rozpoczęcia lata. Wydarzeniu temu towarzyszy wiele atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych. Miejscowe firmy wykorzystują ten czas na promocję swoich produktów.

Wystawiłem na festynie namiot handlowy

solidne namioty handlowe od producentaI ja postanowiłem skorzystać z tego rozwiązania, aby wypromować moją młodą – bo istniejącą dopiero dwa lata – firmę. Obawiając się niepogody, ale też chcąc chronić się przed intensywnym słońcem, zacząłem rozglądać się za jakimś zadaszeniem. Najlepszym wyborem wydawały mi się solidne namioty handlowe od producenta. Są to namioty oparte na konstrukcji aluminiowej, które można szybko rozkładać. Producent zaskoczył mnie różnymi wielkościami namiotów – ciężko było mi się zdecydować, ale ostatecznie uznałem, że 4x8m to za dużo i na moje możliwości wystarczy namiot 3x3m. Najważniejszy dla mnie był rozmiar namiotu, materiał konstrukcyjny oraz materiał, z którego wykonano stopy namiotu. Pozostałe kwestie mniej mnie interesowały, ale musiałem podjąć decyzję – dotyczącą między innym tego, jaki przekrój profilu nogi wybrać: sześciokątny czy ośmiokątny, oraz jaki powinien być rozmiar nogi i szabli. Szczerze powiedziawszy, zupełnie nie znam się na tych sprawach i ciężko było mi sobie wyobrazić różnice między nogami namiotu, dlatego zdecydowałem się posłuchać porad osoby pracującej w tym sklepie. Aby namiot wyglądał jeszcze bardziej profesjonalny, pomyślałem o akcesoriach dodatkowych – może jakaś podłoga?

Dowiedziałem się, że najlepiej sprawdza się podłoga PVC, która jest wygodna w montażu – jej kładzenie przebiega zawsze szybko i bezproblemowo. Przy okazji wybrałem uchwyt, aby móc umieścić w nim flagę z logo firmy – w ten sposób moje stoisko będzie widoczne z daleka.