Czasami sam remont pokoju nie wystarczy, aby zaczął się on prezentować dokładnie tak, jak tego pragniemy. Nowe meble, czy świeżo pomalowane ściany to zdecydowanie za mało, aby pomieszczenie nabrało duszy oraz ciepłej, przytulnej atmosfery.

Dekoracja w postaci naklejek na ściany

naklejki na ścianę drzewoPowiada się, że diabeł tkwi w szczegółach i jak w każdym powiedzeniu, także tutaj możemy doszukać się ziarnka prawdy. O czym sama przekonałam się remontując swój pokój. Wymieniłam każdy mebel, odmalowałam ściany na śliczny, różowy odcień, a nawet nad łóżkiem namalowałam ciepłym odcieniem brązowej farby motyw lecących kluczem ptaków. Mimo to mój pokój wciąż mnie nie zadowalał. Dostrzegłam, że brak mu po prostu dodatków w postaci elementów dekoracyjnych. W jednym ze sklepów z takim asortymentem znalazłam przepiękne naklejki na ścianę drzewo przedstawiające kwitnącą sakurę od razu zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Ta naklejka bowiem idealnie mogła wpasować się do mojego pokoju. Była naprawdę ogromna, a co więcej oprócz mocnego różu liści Wiśni, samo drzewo było w kolorze brązu, który był bardzo zbliżony do moich namalowanych ptaków. Naklejka okazała się również bardzo tania, więc nie zastanawiając się ani chwili dłużej, zakupiłam ją i od razu po powrocie do domu wzięłam się za jej przyklejanie. Postępując zgodnie z instrukcją, samodzielnie i z łatwością nakleiłam moje piękne drzewko na ścianę. Sam proces naklejania był bardzo prosty i nie sprawiał żadnych trudności, a co więcej nie potworzyły się nawet brzydkie bąbelki powietrza pod folią, podczas jej naklejania!

Naklejkę mam już jakiś czas i spisuje się doskonale. Żaden z elementów nie zaczął się odklejać, a kolory nie wyblakły pomimo, że mam dobrze nasłoneczniony pokój. W zasadzie naklejka wygląda dokładnie tak, jak w dniu jej zakupu. Jestem bardzo szczęśliwa, że za tak małe pieniądze udało mi się tak przepięknie i efektywnie udekorować swój pokój, który w końcu wygląda dokładnie tak, jak sobie zaplanowałam.