Każdy człowiek ma marzenia, a co innego jeśli jest sportowcem, takie osoby oprócz marzeń, mają jeszcze swoje cele, które chcą spełnić. Bohaterem tego tekstu będzie Roman, narciarskie biegacz amator z Warszawy zdobywca Puchar świętego Mikołaja oraz pucharu Biskupa.

Dobry serwis narciarski był jego marzeniem

dobry serwis narciarskiPrzygoda Romana z narciarstwem zaczęła się w wieku trzydziestu lat, kiedy dostał od żony na urodziny narty biegowe, które ubrał wtedy na nogi i po prostu pobiegł jakby był do tego stworzony. Po powrocie, a miało to miejsce trzy lata później. Postanowił wtedy otworzyć dobry serwis narciarski z prawdziwego zdarzenia w którym to będzie można nasmarować narty biegowe jak i zjazdowe oraz przygotować się do sezonu. Na zapleczu takiego serwisu oczywiście powstała specjalnie sztucznie zaśnieżona hala do treningów biegowych dla Warszawiaków. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i serwis Romana odwiedzało wiele osób szczególnie po tym kiedy tryumfował w biegu świętego Mikołaja oraz o Puchar Biskupa, jednak prawdziwa lawina biegaczy pojawiła się dopiero gdy został powołany do kadry narodowej na bieg przeciwko reprezentacji Watykanu. Oczywiście dzięki świetnemu czasowi jak i lepszemu przygotowaniu fizycznemu jak i z uwagi na posiadanie dużo wygodniejszych strojów niż zawodnicy z Watykanu, pewnie zwyciężyła reprezentacja Polski. W marcu ma się odbyć rewanż tym razem na ulicach Rzymu. Jak widać biegi narciarskie do których potrzebujemy tylko i wyłącznie narty biegowe, które kupimy w Warszawie są coraz bardziej rozwijającą się dziedziną sportu i biegać każdy chce, szczególnie kiedy oprócz sukcesów naszej etatowej zawodniczki – Justyny Kowalczyk sukcesy odnoszą też zwykli warszawiacy jak Roman, który biega bo to kocha, bo kocha go żona, a on woli narty. Ot taki związek.

Ale oboje się wspaniale dogadują i żona jest zawsze na podium wraz ze swoim mężem, kiedyś nawet dostała od niego kwiaty, które dostał od hostessy jako gratis do medalu. Ot taki romantyczny zawodnik to jest. To był obraz genialnego przedsiębiorcy jak i zawodnika z Warszawy – Romana.