Postanowiłem zatrudnić się w firmie transportowej. Zrobiłem prawo jazdy kategorii C i dzięki temu mogłem podjąć pracę jako kierowca. Ze znalezieniem interesującego mnie zatrudnienia nie miałem żadnych problemów. Pracuję jako kierowca już od roku.

Transport z meblami dotarł do Niemiec na czas

transport mebli polska niemcyDopiero niedawno szef wezwał mnie do siebie na rozmowę. Powiedział, że ma bardzo ważne zlecenie do zrealizowania i chciałby mnie do niego zaangażować. Do wykonania był transport mebli polska niemcy i ja właśnie miałem jechać. Jeszcze nigdy nie byłem poza granicami kraju i z jednej strony się obawiałem, ale z drugiej bardzo mnie to fascynowało. Wiedziałem, że jak zgodzę się na ten transport mebli polska niemcy to na pewno dostanę większą premię i w przyszłości szef będzie mi dawał dość dobrze opłacalne zlecenia. Zgodziłem się bez namysłu, ponieważ miałem zamiar się wykazać. Żonę tego samego dnia o wszystkim poinformowałem, ponieważ wyjeżdżałem już następnego dnia rano. Nie będzie mnie tylko trzy dni, ale i tak wiedziałem, że żona będzie co chwilę do mnie dzwonić. W końcu pierwszy raz będę jechał za granicę. Zapytałem czy ten transport mebli polska niemcy nie będzie problemem, ponieważ w ogóle nie znam języka, ale szef mnie uspokoił, że nasz odbiorca potrafi mówić po polsku i nie mam się czego obawiać. Byłem gotów na największą swoją przygodę życiową. Wyruszyłem zaraz po tym jak wszystkie meble zostały zapakowane do ciężarówki. Mam nawigację i nie ma opcji, bym się w ogóle zgubił. Na pewno dam radę.

Z meblami do klienta dotarłem na czas. Przyznam również, że ten wyjazd za granicę bardzo mi się spodobał i teraz chętnie zgłaszam się do takich zleceń. Nawet zarabiam o wiele więcej niż jeszcze miesiąc temu. Żona także jest z tego zadowolona.