W starannie dopracowanych i profesjonalnie wykończonych wnętrzach wykorzystywane są wysokiej jakości materiały budowlane i meblowe, które zagwarantują nie tylko satysfakcjonujący efekt wizualny, ale również odpowiednią trwałość. Takie pomieszczenia będą wizytówką domu i profesjonalizmu jego właścicieli. 

Wysokiej jakości komponenty meblowe

eggerW realizacjach meblowych niezmiernie ważne jest zastosowanie odpowiednich komponentów, które zapewnią użytkownikom wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu oraz ładny wygląd w aranżacji. W asortymencie Egger dostępne są różnego rodzaju płyty wiórowe, panele wnękowe, materiał MDF oraz płyty pokryte laminatem. Do wykonania projektów meblowych bardzo często mają zastosowanie trwałe płyty laminowane, komponenty MDF oraz solidne i estetyczne blaty. Szeroki asortyment takich materiałów meblowych pozwala na tworzenie niebanalnych projektów aranżacyjnych, które mogą być wkomponowane do różnych pomieszczeń, np. do pokoju dziennego, kuchni czy sypialni. Popularne płyty laminowane dostępne są w różnych wybarwieniach, odporne są na uszkodzenia mechaniczne, ładnie wyglądają w każdym wnętrzu. W efektownych zestawach meblowych duże znaczenie mają także blaty – szczególnie w kuchni, gdzie stanowią przestrzeń roboczą podczas przygotowywania posiłków. Wytrzymałe blaty są odporne również na działanie skrajnych temperatur, odporne na plamy i bezproblemowe w codziennym czyszczeniu. W wielu projektach meblowych wykorzystywane są również malaminowane płyty wiórowe.

Wysokogatunkowe materiały meblowe mają duże znaczenie w kontekście trwałości mebli, ale także satysfakcjonujących walorów wizualnych. Estetycznie wykończone meble prezentują się atrakcyjnie w domowych wnętrzach i stanowią niemałą satysfakcję dla wszystkich domowników.