Mimo, że ja i moje rodzeństwo jesteśmy już dorośli, nadal uwielbiamy, gdy nasza mama zabiera nas na wspólne zakupy z okazji dnia dziecka. Jest to nasz rytuał, który praktykujemy od kiedy mieliśmy po pięć lat. Tak więc i w tym roku postanowiliśmy wybrać jeden piątek, w który wybierzemy się na poszukiwanie ubrań. W dzień, który wyznaczyliśmy najpierw zaczęliśmy od zakupów dla mnie i mojej siostry, a potem skupiliśmy się na moim bracie.

Idealna odzież dla mojego brata

bawełniana odzież dla puszystych panówMój brat zawsze był wybredny, jeżeli chodziło o wybór ubrania. Po pierwsze, koszulki mógł nosić tylko i wyłącznie bawełniane, a po drugie niełatwo było znaleźć takie, które byłyby odpowiedniego rozmiaru. Tak więc postanowiłam się odrobinę postarać i wyszukałam w internecie sklep, w którym znajduje się bawełniana odzież dla puszystych panów oraz w dodatku posiada sklep stacjonarny na terenie naszego miasta. I okazało się, że niedaleko od miejsca, w którym się znajdowaliśmy znajdował się właśnie taki sklep. Szybko udaliśmy się w jego kierunku, a gdy dotarliśmy na miejsce, byliśmy niesamowicie uradowani. Mój brat znalazł się w miejscu idealnym dla niego. Nie pamiętam bym kiedykolwiek widziała go wcześniej tak zafascynowanego ubraniami. Spędziliśmy razem dwie godziny, czekając aż zdecyduje się, które koszulki wybiera, a że nie potrafił, to do domu wróciliśmy z rękami pełnymi toreb.

Cieszę się, że udało nam się odnaleźć to miejsce, bo dzięki temu już nigdy nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem ubrań dla mojego brata, które na pewno będą na niego pasować. Zauważyłam, że mój brat w końcu zaczął interesować się tym, co ubiera i jak w tym wygląda, bo już nie musi kupować, tylko tego co pasuje, ale może kupić także to co mu się podoba. Myślę, że zarówno dla nas i dla niego dzień dziecka był udany.