Pora powoli planować wakacje. Jeżeli mamy dosyć kapryśnej polskiej pogody, to warto wziąć pod uwagę wycieczkę poza granice kraju. Tym bardziej, że finansowo są one bardzo opłacalne, a przy okazji mamy zapewnioną wymarzoną pogodę ze słońce. Co ciekawe, nie musimy wcale wybierać standardowych, czasami już nudnych wakacji w hotelu. 

Rejs w ramach wakacji alternatywą dla rodzin

rejsy rodzinneBiura podróży przygotowały w tym roku wyjątkowo ciekawą ofertę nietypowych, wakacyjnych wakacji. Szczególnie ciekawe są oferty dla rodzin z dziećmi. Jednymi najbardziej popularnych w tym sezonie są rejsy rodzinne na południu Europy. Rejsy te odbywają się zazwyczaj na wynajętych dla jednej rodziny katamaranach, na których mamy zapewnionego kapitana jachtu oraz prywatnego animatora dla dzieci. Rejs ten nie jest typowym odcięciem od lądu. Polega on na tym, że co pare godziny jacht staje w porcie. Można więc zejść z niego aby pozwiedzać albo przejść się na plaże. Jeżeli więc mamy dzieci, to takie urozmaicenia są doskonałą sprawą dla szybko nudzących się maluchów. Jacht jest naszym pływającym hotelem Wyposażony  w małe apartamenty i łazienki zapewnia wysokiej jakości komfort i odpoczynek. Jeżeli nie chcemy jednak podróżować na jachcie, to warto przyjrzeć się innym ofertom, stworzonym specjalnie pod rodziny z dziećmi. Możemy mieć z takich ofert więcej korzyści chociażby w postaci wolnego czasu. Dla dzieci organizowane są bowiem specjalne zajęcia pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Dzieciaki są w siódmym niebie, a my możemy odpocząć. 

Wakacje nie muszą być nudnym wylegiwaniem się na plaży. Jest mnóstwo ofert przygotowanych przez biura podróży, obejmujących liczne atrakcje dla całych rodzin. Jedną z najpopularniejszych propozycji w tym sezonie są rejsy dla rodzin.