Jestem rodzicem małego Tymka, który ma siedem lat i jest wielkim fanem sportu. Pasję tę odziedziczył po mnie. Jestem zapalonym fanem wielu dyscyplin sportowych. Najbardziej jednak lubię oglądać wspólnie z synem mecze tenisa i piłki nożnej. Ostatnio moje dziecko poprosiło mnie o to, bym zapisał go na zajęcia tenisowe. Z radością spełniłem jego prośbę, znajdują odpowiednią szkołę.

Zajęcia w warszawskiej szkole tenisowej

szkoła tenisa warszawaZ synem posiadam bardzo dobry kontakt. Łączy nas niezwykle silna więź. Uwielbiam spędzać wolny czas ze swoim dzieckiem. Nie stronimy od ruchu, grając na podwórku w piłkę. Lubimy również oglądać mecze. Najbardziej przypada nam do gustu oglądanie piłki nożnej i tenisa. Zawsze towarzyszą nam wtedy wielkie emocje. Ostatnio synek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, kiedy powiedział, że chciałby podjąć naukę tenisa. Niezwykle się ucieszyłem, ponieważ po cichu marzyłem o tym, by syn trenował jakiś sport. Postanowiłem spełnić jego prośbę. Obiektem mojego zainteresowania stała się więc szkoła tenisa Warszawa to bardzo duże miasto, więc miałem do wyboru kilka takich placówek. W swoim wyborze kierowałem się głównie opiniami rodziców o danych miejscach. Tym oto sposobem wybrałem najlepszą i najbardziej polecaną szkołę i to właśnie do niej zapisałem Tymka na zajęcia. Muszę przyznać, że obydwoje byliśmy bardzo podekscytowani faktem, że będzie on uczestniczył na lekcje gry w tenisa.

Kiedy mój syn Tymek wrócił ze swojej pierwszej lekcji gry w tenisa, byłem bardzo podekscytowany. Byłem ciekaw, czy trening przypadł mu do gustu. Okazało się, że chłopiec jest bardzo zadowolony z pierwszego treningu. Bardzo chwalił trenera i nie mógł doczekać się kolejnych zajęć! Niezwykle mnie to ucieszyło. Miałem nadzieję, że mój synek będzie odnosił w tej dyscyplinie liczne sukcesy.