Jeżeli coś w domu ma być rodzinne i przypominać o tym, jak bardzo mieszkańcy są z sobą zżyci, to musi to być wyjątkowe. Trzeba się upewnić, że nigdzie w świecie nie ma czegoś podobnego i nikt, nie może się również z tego cieszyć. Ważne jest także aby każdy członek rodziny włożył w to swoje serce i pomógł to wykonać.

Domowej roboty gry karciane i co jeszcze?

gry karciane sklepJeżeli bowiem wszyscy domownicy wykonają coś razem to stanie się to ich wspólną własnością. Taki przedmiot pozwoli im się zdecydowanie do siebie zbliżyć, a co więcej umożliwi wspólne spędzanie czasu. Dlatego właśnie gdy tylko usłyszałem, że pobliski sklep z grami planszowymi, może wykonywać spersonalizowane produkty, od razu się zgłosiłem. Okazało się, że można robić gry karciane sklep jak i planszówki, zależy w co się najczęściej gra. Stwierdziłem, że własne karty to za mało i razem z rodzinną potrzebujemy czegoś bardziej skomplikowanego. Wszyscy bowiem woleliśmy łamigłówki, niż proste gry nie wymagające wysiłku. Spytałem się więc sprzedawce szybko o zasady tworzenia i czy cokolwiek nas ogranicza. Wyjaśnił mi wszystko spokojnie i pokazał mi ulotkę firmy, która wykonuje dla niego takie zlecenia. Zabrałem więc ja do domu i razem z całą rodziną zabraliśmy się za tworzenie. Bardzo lubiliśmy gry planszowe i posiadanie własnej, unikatowej mogłoby być czymś niezwykłym. Ustaliliśmy więc zasady rozgrywki i zrobiliśmy bardzo zaawansowaną i skomplikowaną grę.

Kiedy przekazałem projekt sklepikarzowi obiecał się go zrealizować, jednak wpierw przez dwie godziny musiałem mu tłumaczyć czego dokładnie chcemy. Najbardziej jednak ucieszyłem się z tego, że kiedy przyszła do nad gra, zadzwonił również przedstawiciel tej firmy. Spytał się czy mogą od nas odkupić pomysł, ponieważ bardzo im się spodobał.

Źródło

https://www.moriongames.pl/gry-karciane-c-6.html