• Post Author:
  • Post Category:Moda

Od wielu lat zmagałam się z nadwagą. Jakiś czas temu postanowiłam zadbać o swoje zdrowie i przeszłam na dietę. Pomimo tego, że zgubiłam kilka nadprogramowych kilogramów dalej miałam dość obfite kształty. Postanowiłam zatem udać się na zakupy, aby wybrać odpowiednią dla mnie bieliznę.

Sklep ze stanikami o dużych rozmiarach

staniki duże rozmiaryPodczas pobytu w centrum handlowym odwiedziłam wiele sklepów z dużym asortymentem bieliźniarskim, jednak nie znalazłam produktów odpowiednich dla siebie. Dopiero, po kilku godzinach bezskutecznych poszukiwań trafiłam do sklepu, w którym staniki duże rozmiary były dostępne w odpowiedniej dla mnie ilości. Ucieszyłam się, że istnieje miejsce, w którym osoby puszyste miały możliwość wyboru odpowiedniej bielizny. Miły personel sklepu pomógł mi w wyborze. Zastanawiałam się pomiędzy wieloma wzorami, kształtami staników. Na szczęście, dzięki sprawnej obsłudze butiku oraz profesjonalnej pomocy udało mi się zakupić kilka staników odpowiednich w moich rozmiarze. Zdecydowałam się na koronowy stanik w kolorze czerwonym oraz czarnym, który podkreślił mój biust, a dodatkowo zakupiłam parę sztuk białych staników wykonanych z przyjemnego dla ciała materiału, które świetnie pasowały do moich codziennych stylizacji. Wybór produktów był naprawdę duży, a ja bardzo ucieszyłam się, gdy również cena okazała się przystępna dla mojego portfela. Cieszę się, że również osoby, które mają problem z nadwagą lub po prostu urodziły się w pełniejszych kształtach mają możliwość doboru odpowiedniej bielizny dla siebie w wielu dostępnych kolorach, kształtach czy materiałach.

Wybór bielizny nie jest nigdy sprawą łatwą, szczególnie jeżeli należymy do osób puszystych. Szczęśliwie jedna, w wielu centrach handlowych oraz sklepach internetowych istnieją sklepy, których asortyment został specjalnie stworzony dla takich osób. Cieszę się, że miałam okazję dokonać zakupów w jednym z takich miejsc.